De raad van bestuur bestaat uit minstens drie en maximum tien bestuurders, die verkozen worden onder de leden voor een termijn van vier jaar met onbeperkte herkiesbaarheid.

Sari Depreeuw (Voorzitter) :
sdepreeuw@crowell.com

Fabienne Brison (Ondervoorzitter) :
fabienne.brison@hoyngrokh.com

Marie-Christine Janssens (Ondervoorzitter) :
M-Ch.Janssens@law.kuleuven.be

Paul Maeyaert (Penningmeester) :
paul.maeyaert@fencerlaw.eu

SABAM (Secretaris), via Sébastien Witmeur : sebastien.witmeur@sabam.be

Hendrik Van Hees (Bestuurder) :
hendrik.vanhees@skynet.be

Herman Croux (Bestuurder) :
herman.croux@mvvp.be

Philippe Campolini (Bestuurder) :
philippe.campolini@simontbraun.eu

Vincent Cassiers (Bestuurder) :
v.cassiers@sybarius.net

Benoît Michaux (Bestuurder) :
benoit.michaux@hoyngrokh.com